Yalova Sohbet Odaları

Admin     29-10-19     Sohbet, Sohbet Odaları     , , , ,      5 Defa Okundu

Yalova Sohbet Odaları

Yalova Sohbet Odaları hayatına renk katmak isteyenlerin tek adresi www.SevdaSehri.com ile sizde hayatınıza da yeni arkadaşlar katmak istiyorsanız sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Yalova ili ve çevresin de bulunan tüm sohbet sever dostlarımızı sitemize davet ediyoruz. Yeni arkadaşlar yeni dostlar kazanmak isteyenlerin sitesi.

Türkiye ve yurt dışından katılımcıları ile sitemiz bir numara olma yolunda  devam ediyor. Güler yüzlü kullanıcılarımız ile sizler de tanışın…

Kaliteli sitemiz de 7/24 online olan bay bayan kullanıcılarımız ile en güzel sohbetleri yapmak istemez misiniz…

Biz SevdaSehri.com ailesi olarak bu imkanı siz kullanıcılarımıza sunuyoruz sizlerde bu imkanlarımızdan yararlanın javasız kurulum üye olmadan ilk giriş ile yeni arkadaşlarınıza merhaba diyebilirsiniz…

Siz değerli kullanıcılarımıza Yalova ilimizden biraz söz etmek istiyorum. Bu güzel şehrimizin sıcak kanlı insanları ve güzel şehrimizi biraz tanımaya ne dersiniz.

Yalova Türkiye’ nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi’ nin güneydoğu kesiminde yer almaktadır.
İlin kuzeyinde ve batısında Marmara Denizi, doğusunda Kocaeli, güneyinde Bursa ve Gemlik körfezi yer almaktadır.

Yalova’ nın İlçeleri;

Altınova, Armutlu, Çiftlikköy, Çınarcık ve Termal’ dir.

Yalova İli İstanbul-Kocaeli-Bursa İlleri arasında kara yolu bağlantısıyla üçgenin kesişme noktasındadır. Yalova Terminali İl merkezindedir.

Yörede halı dokumacılığı özellikle Su gören köyünde oldukça önemli bir geçim kaynağıdır. Bu yüzden oldukça yaygın bir el sanatı olup burada dokunan ipek halılar İstanbul’ da ve Avrupa’ da bir çok alıcı bulmaktadır.

Eskiden Yalova’ da yaygın olan semercilik de yok olmak üzeredir. Ayrıca ilde göğsü çam ağacından, gövdesi ıhlamur ağacından elde edilen gumuz denilen çalgı aleti bulunmaktadır.

Yalova Sohbet Odalarımız da 7/24 hizmet alabilirsinizTürkiye ve yurt dışından Online olan kullanıcılarımız ile tanışma fırsatı bulabileceğiniz sohbet odalarımızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Sohbet Odalarımıza Yalova’ lı mobil sohbet sever dostlarımızı bekliyoruz. www.SevdaSehri.com da aradığınız bütün yenilikler mevcuttur. Bay bayan kullanıcılarımız ile tanışıp sohbet etmeye ne dersiniz.

Bizler sizleri sohbet platformumuza bekliyoruz. Sizler de ailemizin bir parçası olmak istemez misiniz tüm kullanıcılarımızı bekliyoruz.

 


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?