Şubat ayının burç yorumları

1 yorum
561 okuma
2 Şubat, 2019
aylık burc yorumları

Koç burcu Aylık yorumu

Aşk dolu bir ay

14 Şubat’ın da içinde bulunmuş olduğu bu ayda ayın yarısını oldukça hareketli ve etken geçirebilirsiniz, enerjiniz oldukça yüksek. Toplumsal gruplarınızdan ve arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. 4 Şubat’tan itibaren kendinizi göstermek mevzusunda daha şanslı olabilir, toplumsal yaşam deliğinizda yada işyerinizde önemli kişilerden destek alabilirsiniz. 5 Şubat’taki yeni ay sizi yeni bir sosyal ortama sokabilir. 19 Şubat’tan itibaren yaşam birazcık daha akış halinde, bazı kayıplar, farkındalıkları, bilinçaltında uyanışları beraberinde getirebilir. 19 Şubat’taki dolunay gündelik yaşam deliğiniz ve çalışma yaşamınızla ilgili alacağınız kararlara işaret etmekte. 14 Şubat özel notu: günün ilk yarısında son bir hamlede, atılımda bulunma şansınız olabilir, akşam saatlerinde epeyce para harcayabilirsiniz.

Boğa Aylık Burç Yorumu

Hedef odaklısınız
Ayın ilk yarısında vakalar biraz daha denetimünüz haricinde aşama kaydediyor, arkanızı kollamayı, kendinize dikkat etmeyi, sağlığınıza özen göstermeyi dikkatsizlik etmemelisiniz. Ayın ikinci yarısında ise aksiyon sizde, fazlaca enerjik, hızlı ve girişken olabilirsiniz, yaşam enerjiniz yüksek, sportif ve fiziksel aktivitelere oldukça yatkın olabilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Venüs 4 Şubat’tan itibaren Oğlak’ta, bu da sizi ciddi ve iş ve mesuliyet sahibi yapabilir. 19’una kadar vazife, mesuliyet, hedef ve plan odaklı olabilirsiniz. Sonrasında ise toplumsal bir gündem sizi bekliyor. 5 Şubat’taki yeni ay yeni bir sorumluluk yada işi beraberinde getirirken, 19 Şubat’taki dolunay arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili karar almanızı sağlayabilir. 14 Şubat özel notu: Öğleden sonradan itibaren oldukca aktif ve hareketli bigün sizi bekliyor, değerinizi ve haiz olduğunuz her şeyin kıymetini bilmelisiniz.

İkizler Aylık Burç Yorumu

konular, yaşamınız birazcık dağınık olabilir
Şubat ayında aklınız da, yaşam deliğiniz da biraz dağınık ve toparlanması güç olabilir. Ayın 10’undan itibaren hedef ve kariyer odaklı olabilirsiniz sadece yolunuzu bulmak için mantık yerine sezgilerinizi kullanmaya ihtiyacınız olabilir. Bulunduğunuz ortamın haricinde çok daha rahat hareket edebileceğiniz, farklı yol ve yolculuklara açılabileceğiniz, keşif ve serüven duygularınızı yine keşfedebileceğiniz bir ay olabilir Şubat ayı. 5 Şubat’taki yeni ay yeni bir yolculuğu gündeme getirebilir. Sosyal yönden yaşamış olduğunız canlılık ve hareketlilik 14’ünden itibaren yerini daha sakin bir gündeme bırakırken başkaları, cemiyet, insanlık için enerjinizi tüketmeye, çalışmaya hazır olabilirsiniz. Ancak ruhsal ve tinsel boyutta büyük enerji ve istekler altında maddi yaşamı kaçırmamaya ve kendinizi dikkatsizlik etmemeye özen göstermelisiniz. 14 Şubat özel notu: Gün boyunca Ay burcunuzda olacak, ışığınızla, enerjinizle pırıl pırıl parlayacağınız, dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bigün olabilir.

Yengeç Aylık Burç Yorumu

İlişkilerden destek görebilirsiniz
İlişkilerden yana fazlaca şanslı olabileceğiniz bir aydasınız. 4 Şubat’tan itibaren Venüs sizi ilişki ve ortaklıklardan yana destekleyen bir konumda olacak. 5 Şubat’taki yeni ay ortak maddi mevzularda, iş ve para konularında yeni adım ve girişimlere işaret edebilir. Bununla beraber Mars 14’ünde vazife, iş ve sorumluluklar evinizden ayrılıyor, deli şeklinde koşturmacalar artık son buluyor, birazcık nefes alabilirsiniz. Sadece bu defa de sosyal yaşamcığınız fazlaca canlanacak, grup ve ekip çalışmalarına açık bir dönem başlıyor. 19 Şubat’tan itibaren ise yol ve yolculuklar hızlanabilir ve kendinizi bulunduğunuz ortamın haricinde çok daha iyi hissedebilirsiniz. Eğitim konularına ağırlık verebilirsiniz. 14 Şubat özel notu: Akışın getireceği sürpriz ve mucizelere açık olabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki hareketlenmeyle tanışıklıklar, tesadüflar artıyor.

Aslan Aylık Burç Yorumu

Dostluk ön planda

Şubat ayı, rağmenızdaki ve size en yakın kişiyi düşüneceğiniz ve ona odaklanacağınız bir ay olabilir. Bir ilişkiniz yoksa 5 Şubat’taki yeni ayla beraber yeni bir birlikteliğin başlangıcını yapabilirsiniz. 4 Şubat’tan itibaren çalışma ortamınızdaki, gündelik yaşam deliğinizdaki ilişkiler sizi destekleyici nitelikte olabilir. 10 Şubat’tan itibaren ise iş görüşmelerini, önemli ve etkili kişilerle etkileşimi hızlandırabilirsiniz. Asıl 14 Şubat sonrası iş hayatınız ve kariyeriniz yönünden fazlaca etken ve hareketli olabilir. 19 Şubat’taki dolunay para konularında alacağınız bazı kararlara işaret etmekte. Bu tarihten sonrasında özellikle ortaklıklar, ortak iş ve yatırımlar açısından daha odaklı ve motive olacağınız bir gündem sizi bekliyor. 14 Şubat özel notu: fazlaca sosyal bigün geçirebilir, dostça ve arkadaşça mevzuşmalardan, görüşmelerden, düşünce ve düşünce paylaşımlarından zevk duyabilirsiniz.

Başak Aylık Burç Yorumu

Kalbiniz aşk için atacak
Şubat ayında, aşkın ayında özellikle ayın 10’undan itibaren karşınızdaki kişiye odaklanacağınız bir ay sizi bekliyor. Aslabir şeyi tek ve yalnız başına yapmak istemeyebilir, yanınızda size yakın kişinin varlığını arayabilirsiniz. 4 Şubat’tan itibaren Venüs aşk evinize geliyor, varsa yoksa zaten aşk kabul edebilirsiniz. Masalsı olabilecek aşklara, hayallere, düşlere de hazır olabilirsiniz. 5 Şubat’taki yeni ay sağlığınızla ilgili konularda yeni adım ve başlangıçlara işaret edebilir. 14 Şubat’tan itibaren kendinizi ruhsal olarak rahat hissedebilirsiniz, hayatla savaşım etmeyi bir kenara bırakıp, uzak macera ve keşifler yolunda daha aktif olabilirsiniz. 19 Şubat’taki dolunay size kendinize dair bir mevzuyu hatırlatabilir ve yaşamınızda bazı kararlar almaya sizi itebilir. 14 Şubat özel notu: Sahnede bigün sizi bekliyor, herkes sizi mevzuşabilir, takdir, beğeni, alkış yanınızda olabilir zira aşka ve kalpten gelen her şeye tutkun olacağınız bir günde bunu göstermekten çekinmeyeceksiniz.

Terazi Aylık Burç Yorumu

Keyifli bir ay sizi bekliyor

Teraziler için keyifli bir Ay Şubat ayı. Güneş sizi sevdiklerinize, sevmiş olduğiniz konulara çekiyor. Eğlence ve güzelliklerin dozunu bir tık artırabilirsiniz ve bundan keyif almaya bakmalısınız. 5 Şubat’taki yeni ay yeni bir hobi, zevkli bir aktivite gündeme getirebilir. Öte yandan 4 Şubat’tan itibaren Venüs evinizde. Ailenizden destek görebilir, yuvanızda güzel anlar geçirebilir, evinizi süsleyip dekore edebilir, mutfakta harikalar yaratabilirsiniz. 14 Şubat’ta Mars’ın burç değiştirmesi sizi iş mevzularında epeyce etken kılabilir, ancak ortak çalışma ve işlerin maddi boyutuna dikkat etmelisiniz. 19 Şubat’tan itibaren sağlığınızla ilgili mevzulara odaklanabilirsiniz. Dolunay ise şuuraltınızda uyanışlar getirebilir. 14 Şubat özel notu: Bugünü bulunduğunuz ortamın haricinde, uzaklarda, seyahat yaparak geçirebilirsiniz. Gün içinde ilişkiler konusunda sabırlı davranmayı dikkatsizlik etmeyin.

Akrep Aylık Burç Yorumu

Rahat olmalısınız

Ayın ilk yarısında ev ve aile konularının daha çok içinde olabilirsiniz, evde süre geçirmeniz gerekebilir yahut bunu siz isteyebilirsiniz. 19’undan sonra ise birazcık daha kendinizi, isteklerinizi, arzularınızı düşüneceksiniz, zevk almış olduğunız mevzulara odaklanabilirsiniz. 4 Şubat’tan itibaren yakın çevrenizden, komşu ve kardeşlerinizden destek görmeye başlıyorsunuz. 14 Şubat’tan itibaren ise burcunuzun yöneticisi Mars sizi maddi konulara odaklarken ilişkiler alevlenebilir, hararetlenebilir, karşınızdaki kişiye biraz daha tahammüllü davranmanız gerekebilir. 19’undaki dolunay toplumsal çevrenizle ilgili bir farkındalık yaratabilir. 14 Şubat özel notu: olayları, kişileri çok ciddiye alan bir yapınız var, bu vaziyet birazcık başınızı ağrıtabilir, daha hafif, yüzeysel, rahat olmaya çalışmalısınız. Itimat konusunda çok ısrarcı davranmayın, hayatta neye tam olarak güvenebiliriz ki?

Yay Aylık Burç Yorumu

heyecan dolusunuz

Jüpiter burcunuzda ilerlerken zincirlerinizden kurtulmuşçasına kendinizi özgür ve rahat hissedebilirsiniz. Nispeten çok daha keyifli bir dönemden geçerken 4 Şubat’tan itibaren maddi konularda da daha iyi koşullar altında olabilirsiniz. 10’undan itibaren ailenizle çok daha iletişim içinde olabilirsiniz. Eğitim konularına ağırlık verebilirsiniz. İlgi ve merakınızın çok yüksek olduğu bir ayda bu mevzu sizi çok motive de edebilir. 19’undan sonrasında biraz daha aileyle ilgili mevzularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Dolunay ise size vazife ve sorumluluklarınızı, iş ve kariyer mevzularını hatırlatır özellikte olabilir. 14 Şubat özel notu: bu özel günde tamamen karşınızdaki kişiye, eşinize, sevgilinize odaklı olabilirsiniz. Gün içinde coşku ve tutkularınızı bastırmanız zor olabilir.

Oğlak Aylık Burç Yorumu

Venüs burcunuzda

Bu ay Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle beraber 4’ünden itibaren keyifli ve mutlu olabilirsiniz. Işığınızla, pırıltınızla dikkat çekmeye hazırsınız. 5 Şubat’ta meydana gelen yeni ay maddi konularda yeni adım ve girişimlere işaret ediyor. 10 Şubat’tan itibaren ise yakın çevrenizle komşu ve kardeşlerinizle daha çok bildirişim kuracağınız bir dehemmiyet başlıyor. 14 Şubat’ta Mars’ın burç değiştirmesi aile içine refah, eve refah getirebilir. Şubat’ta biraz daha keyifli sulara yelken açabilirsiniz. 19 Şubat’ta Güneş’in burç değiştirmesiyle eğitimle ilgili konulara daha odaklı olabilirsiniz. Dolunay uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili bir durumu veya konuyu size hatırlatabilir. 14 Şubat özel notu: Gün içinde heyecanlı ve kıpır kıpır bir gün sizi bekliyor. Akşam saatlerinde aşk ve tutkularınız doğrultusunda harekete geçmeye hazırsınız. Emeğe, hazırlığa önem veriyorsunuz.

Kova Aylık Burç Yorumu

Bu ay en gözde sizsiniz

Güneş burcunuzda ilerlerken dönemin en gözde burcu sizsiniz. Dolayısıyla her şeyden önce bunun hazzını çıkarmaya bakmalı, yaşamın güzel taraflarını kaçırmamalısınız. 5 Şubat’taki yeni ayla beraber yaşamınızda yeni adımlara, girişimlere hazır olabilirsiniz. Merkür’ün 10’unda burç değiştirmesi yeteneklerinizi ve sahip olduklarınızı geliştirmeye odaklanmanızı sağlayabilir. 14 Şubat’tan itibaren ise ev ve aile konularında daha aktif olabilirsiniz. İşinizi evinize taşıyabilirsiniz, ancak ev kazalarına ve ev içi tartışmalara dikkat etmeniz gereken bir dehemmiyet başlıyor. 19’undan itibaren maddi konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Dolunay ise ortak maddi konular, vergi ve miras konularında hatırlatma, uyandırma zili olabilir. 14 Şubat özel notu: Aşk, keyif, mutluluk dolu bir gün sizi bekliyor. Yüreğinizin sesinin peşinde olabilirsiniz. Sanatçı yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Balık Aylık Burç Yorumu

Akışta mutlu olmalısınız

hayatın birazcık daha denetimünüz dışı, birazcık daha akışta geçmesi sizi korkutmasın. Siz esasen buna en alışık burçsunuz ve kendinizi bu özünüze aslına bakarsan bıraktığınızda bundan en keyif alacak da, en yarar görecek de yine sizsiniz. 5 Şubat’taki yeni ay bu farkındalıklar noktasında gaslınüzü açıyor. 14 Şubat’tan itibaren yakın çevrenizle, komşu ve kardeşlerinize olan ilişkilerinize birazcık daha dikkat etmeniz gerekebilir. Zira sesiniz her zamankinden yüksek ve gür çıkabilir. 19 Şubat’tan itibaren artık rahatlayabilirsiniz, Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle hayallerinizi, isteklerinizi gerçekleştirmeye hazır olacaksınız. Dolunay ilişkilerinize dair bir uyandırma zili olabilir. 14 Şubat özel notu: Bu özel günü bir yuva ve ev huzurunda, mevzuşarak, paylaşarak geçirmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerine doğru özgüveniniz yerine geliyor, kendi değerinizi daha iyi bilecek ve bunu gösterebileceksiniz.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Raw

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

seo tanımı

İdeal Etiket Kullanım Mantığı. Not : Bu makale Sorularla SEO Kitabı‘ndan ...

İki kişi arasında ya da grup şeklinde oluşan sohbetlerde açılan konular ...

Kullanabileceğiniz 7 Faydalı Sohbet Konusu. Sohbet ederek diğer insanları ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?