Sohbetin İçeriğini Kim Belirler?

1 yorum
213 okuma
30 Ocak, 2019

Sohbetin İçeriğini Kim Belirler?

İki kişi arasında ya da grup şeklinde oluşan sohbetlerde açılan konular genellikle kişilerin gündeminde olan olaylardan yola çıkılarak belirlenir. Bu duruma verilecek en iyi örnek, evlilik hazırlığı yapan bir kişinin ortamında evlilik masaya yatırılır ve en ince ayrıntısına kadar detaylarına kadar analiz edilir.

Dışa Dönük Kişiler Gündemi Belirler

Genellikle kendini konuşarak ifade eden kişiler ortamlar için vazgeçilmezdir. Mobil Sohbet sırasında asla uzun sessizlikler yaşanmaz. Konular sürekli olarak yenisini beraberinde getireceği için zamanın hızla geçmesi de sağlanır. İçerik çoğu zaman da ülke gündemine bağlıdır. Bu siyaset, magazin, spor gibi farklı alanlarda olabilir. Kızlar arasında makyaj, moda, saç bakımı gibi görsellikleri ile ilgili şeyler daha ağırlıklıdır. Bu tarz sohbetlerin içeriğini de yeni bir ürün almış olan kişinin öneri ve memnuniyeti genellikle belirler.

Erkekler İçin Kızlar, Kızlar İçin Erkekler En Vazgeçilmez Konulardır

Söz konusu aşk ve ilişkiler ise bu her iki tarafın da ilgi alanı olduğundan her zaman gündem olan içeriktir. Uzun ve sürekli olarak kendini tekrarlayan ve özellikle aşık olan kişilerin belirlediği klişe konudur. İş hayatında yaşadığı sıkıntıları da sohbet ortamına taşıyan kişiler sıkıcı gibi gözükse de en fazla gündemde olan içeriktir. İçeriklerin dağılımı biraz da yaş ile orantılıdır. Belirleyen kişiler de çoğu zaman bencil ya da fazlasıyla dertli ve tam aksi en mutlu olan kişiler de olabiliyor.

mobil sohbet chat odaları 


Ayaz

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Sitelerinde Müzik Keyfi

Sohbet Sitelerinde Müzik Keyfi Merhaba arkadaşlar,bugün sizlerle sohbet ...

Çankırı Sohbet Odaları

Çankırı Sohbet Odaları Çankırı Sohbet odalarına hoş geldiniz. Sohbet ...

seo tanımı

İdeal Etiket Kullanım Mantığı. Not : Bu makale Sorularla SEO Kitabı‘ndan ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • En zor aSk Sanaldadir.. birinin sesi cikmayinca, digeri kaprislesir.. acaba nerde, niye cevap vermiyor gibi takintilar.. Sanalda aSk yasayanlar icin diyorumki.. Kazaniz mübarek ola.. ALLAH doğru Insanlarla karsilastirsin demekden başka çare yok.. 🙂

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet