Sohbet Sitelerinde Görev Dağılımı

yorum yok
42 okuma
22 Mart, 2019
Sohbet Sitelerinde Görev Dağılımı

Sohbet Sitelerinde Görev Dağılımı

Merhaba arkadaşlar.Gününüz güzel geçsin diyerek bugün ki sohbet konumuza başlamak istiyorum. Pc başında,kahvemi yudumlarken aklıma gelen konu ”Sohbet Sitelerinde ki görev dağımı” oldu. Şimdi isterseniz bu konu üzerinde biraz konuşalım. Sanal sohbet platformları,günümüzde en eğlenceli ve aktif arkadaşlık kurma siteleri haline geldi. Bu sitelerde sosyalleşmek adına adına atılan adımlar bizleri daha eğlenceli dakikalara sürüklemekte. Bazen vaktimizin nasıl geçtiğini anlamıyoruz değil mi ? Kurulan sohbet ortamında espriler,müzik dinletileri günün stresini atmamıza yardım ediyor diyebiliriz.

Peki günümüzü daha keyifli bitirmemize yardımcı olan bu sanal sohbet sitelerinde görev dağılımı nasıl oluşturuluyor birazda bu
konudan bahsedelim. Öncelikle sunucuda bulunan görev alanlarına bakalım.Her odanın bir founder‘i yani sahibi mevcut arkadaşlar. Founder belirlediği,sohbetine ve adaletine güvendiği kişilere Sop ya da aop olarak yetki ekleyebilir. Görev aldığı odadan sorumlu olup, userlerin haklarını ve güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. Eğer sizde ettiğiniz sunucuda görev almak istiyorsanız, sohbet konusu oluşturmalı gelen kişilere sevgi saygı göstermeli artı online sürenizi uzatmalısınız. Sanal sohbet sitelerinde sadece Founder, aop, sop görevli değil tabi ki. Onlarında güvenliğini sağlamak adına halfop ve admin bulunmakta.
Founder’lerin çözüm bulamadığı konularda admin arkadaşlar devreye girerek soruna pratik bir çözüm bulabilirler.
Amacımız bu tip platformlarında, güvenli ve huzurlu bir şekilde sohbet edebilmek. Uyulması gereken kurallara dikkat ettiğimiz sürece bir sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum. Halledemeyeceğinize inandığınız her konuda,yetkili arkadaşlardan çekinmeden yardım isteyebilirsiniz . Hatasız kul olmaz cümlesine sığınarak,her insan’ın hata yapma olasılığını göz ardı etmemek lazım diyorum. Bizler nasıl kararlarımız da yanlış seçimler yapıyorsak sunucu sahipleri’de aynı hatayı yapabilirler. Bunu farkettiğiniz zaman görevli kişilerle temasa geçerek yanlışın düzeltilmesini sağlayabilirsiniz. Şuan aktaracaklarım bu kadar. Daha sonra başka bir konu üzerinde konuşmak üzere. Hepinize iyi sohbetler diliyorum.


Bir önceki yazımda « makalem var.
eSRa can

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Bozuk Olunca Maya Tutmaz

Bozuk Olunca Maya Tutmaz Bozuk olunca maya; Ne ar tanır ne de haya. Hz. ...

Avrupa Sohbet

Avrupa Sohbet Avrupa sohbet sitemizi açmış bulunmaktayız. Sohbet sitemiz siz ...

Türkiye'nin Muhabbet Sitesi

Türkiye'nin Muhabbet Sitesi Günümüzde arkadaş bulmak ve kaliteli sohbet ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet