Sohbet Sitelerinde Aşk

7 yorum
115 okuma
2 Mart, 2019
Sohbet Sitelerinde Aşk

Sohbet Sitelerinde Aşk

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere çok özel bir konu anlatmak istiyorum. ”AŞK” kimi zaman başımıza bela ettiğimiz, kimi zaman varlığına şükrettiğimiz bir olgu. Nimet mi külfet mi hala muamma olan bu enfes duyguyu sohbet sitelerinde bulmak mümkün mü? Aşk için ölmeli aşk, o zaman aşk diye şarkılar yazılmış aşka dair bir çok yorum yapılmıştır. Bu duyguyu yaşamak mı güzel yaşamamak mı bilinmiyor henüz. İnsanın burnunu sızlatan bu duyguyu sohbet sitelerinde bulmak tabi ki mümkün aşkın insanların karşısına ne zaman ne şekilde çıkacağını bilmemiz mümkün değil. Rast gele yürüdüğümüz bir yolda ya da sohbet ettiğimiz bir arkadaş ortamında kim bilir ? Ayaklarımızı yerden kesen, midemizde kelebekler uçuran aşkı tanımlayacak kelimeler sanırım yetersiz kalır. Bendeki terimler yetmiyor en azından bunu belirteyim 🙂

İnsanlar içinde ki boşluğu bir şekilde doldurmak istiyor. Bunu yadırgamamak lazım. Özenilen aşkı sohbet sitelerinde bulmak bulmak evet mümkün. Bizzat tanıdığım ve evliliklerine şahitlik ettiğim arkadaşlarım oldu böyle mekanlarda. Bu kısa sürede olmuyor tabi önceliğimiz her zaman üstüne basa basa belirttiğimiz gibi ”güvenliğimiz” olmalı.

Yazılı iletişimle ileriye dönük ciddi bir karar almak tehlikeli,tanımak için zaman lazım. Ani kararlar bizleri geri dönüşü zor yollara itebilir. Sorumluluklarımızın olduğunu unutmamak lazım. Chat sitelerinde yönetim yaşayacağınız aşkın olumlu ya da olumsuz etkilerinden mesul değildir. Sizi uyararak üstüne düşen görevi yerine getirmekle mükelleftir sadece. Gerisi tamamen sizin ön sezi ve emin adımlarla ilerlemenize bağlı.

Gönül tabi ki bu mekanlarda doğru insanlarla tanışmanızdan yana fakat tam aksi yönde yaşayabileceğinizi unutmamak lazım. Bu yüzden tedbirli olmakta yarar var. Lütfen hayatınıza dair alacağınız kararları defalarca düşünüp öyle alın. Sizi seven insanları üzmek durumunda kalmayın. Ayaklarınızın yerden kesilmesini müsa’de etmeyin. Tamam zor biliyoruz fakat ”Aptal aşıklık” gözlerinizi kör etmez sezgilerinize güvenin tehlikeyi hissedince ya da sizi rahatsız eden bir durum olursa, yönetimi uyarıp o kişiyi hayatınızdan uzaklaştırmanız da fayda var. Benim aktarabileceklerim şimdilik bu kadar.

Eminim ki sizlerde kendiniz ve sevdikleriniz için en doğru kararı verebilecek yaşta bireylersiniz. Hayat karşınıza hep güzel şeyler çıkartsın. Unutmayın aşk, karşılıklı yaşanırsa güzeldir. Tek başına taşıdığın duygunun adı aşk değil külfettir. Kendinize değer vermeyi unutmayın Hoş Kalın 🙂


Bir önceki yazımda « makalem var.
ZorDeN ZorDeN

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Amasya Sohbet

Amasya Sohbet Odaları Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere orta karadeniz de ...

www.sevdasehri.com

Adana Sohbet Akdeniz bölgesinde bulunan adana ilimiz için adana ...

www.sevdasehri.com

Ankara Sohbet Başkentimiz olan ankara ve ankara sohbet odaları Sohbet ...

YorumlarYorumlar (7 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet