Sohbet Nedir

yorum yok
163 okuma
9 Aralık, 2018
Chat Odaları-Mobil Sohbet

Sohbet Nedir

Güzel sohbet, güzel arkadaş, güzel çevre demektir. Sohbetin adabı heĺâl ve harama dikkat etmektir. Hadefi ise yardım edici ve karşıdakine iyi fikirler anlatmaktır.
Sohbet Nasıl OlurSohbetin iki türü vardır. Birisi içeriği güzel olan Sohbet diğeri ise içeriği kötü Sohbet kötü arkadaşlar ve kötü çevre ile oluşur.
Hedef dünya olup menfaatleci ve boştur. Bu birlikteliğin hedefi gibi edebi de bozuk olacaktır.

Kötü Sohbet
Din ve dünyaya yaramayacak boş ve kötü konuşmalardan oluşur. O dogruyu bırakıp yanlışa dalmaktır yalan, iftira, alay ve dedikodudan zevk almaktır insanların şeref ve namusunu zedeleyecek kötü işlere özendirecek güzel şeylerden nefret ettirecek bütün sözler kötü Sohbete girer.

Güzel Sohbet Nasıl Olur
İnsanların birbirine karşı olan hoşgörülü ve mütevazilikleri ile karşılıklı birbirlerini kırmadan, incitmeden aşağılayacak duruma düşürmeden her dertlerine ortak olarak hayata dair paylaşımlarda bulunarak yapılan her türlü sohbettir.
Sohbet etmek için çaba gösteren insanlarda daima bunu gözetir. Samimi yaklaşımlarda bu samimiyetin en güzel şekilde olmasını bekler duygu ve düşüncelerin en güzel şekilde anlatılmasını bilmek de tam bir güzellik olmalıdır.Güzel sohbet yapmak ve güzel sohbet etmek için emek de şarttır. Bu emeğin meyveleri zamanla Kaliteli dostlar edinmekle kendini gösterir, haykırışların harekete geçtiği güzel duyguların anlatımı olacaktır bu elbette.

Sohbet Nedir

Sohbet Nedir

Kaliteli Sohbet Odaları

Hoşgeldiniz Arkadaşlar
Sevdasehri sohbet odalarında yeni arkadaşlar ile tanışma imkanı sunduğumuz sitemiz Bedava Sohbet,muhabbet,chat ortamında bir numara olmayı hedefliyor eğer hayatınızda hiç bir şekilde heyecan yok ve standart bir hayat yaşıyorsanız o zaman dogru adres www.sevdasehri.com sohbet sitemizde sizde yerinizi bir an önce almalısınız.

Oyun Eğlence ve Müzik

Sevdasehri sohbet odaları kaliteli ve seviyeli katılımcılarıyla yalnızlığınızı paylaşabileceğiniz birbirinden güzel oyun odalarıyla sıkıntınızı dağıta bileceğiniz kaliteli bir ortam sunmakta. Oyun ve eğlence odalarında eğlenceli vakit geçirmek istemezmisiniz.
Sohbet ve oyun odalarının yanı sıra kaliteli dj ve popüler şarkılar ile sizlere eşlik eden radyo hizmeti ile size hoş vakit geçirmeyi amaçlayan.

www.sevdasehri.com Sohbet Odalarımıza Hoş Geldiniz Arkadaşlar

Sohbet Nedir

Sohbet Nedir


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Amasya Sohbet

Amasya Sohbet Odaları Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere orta karadeniz de ...

www.sevdasehri.com

Adana Sohbet Akdeniz bölgesinde bulunan adana ilimiz için adana ...

www.sevdasehri.com

Ankara Sohbet Başkentimiz olan ankara ve ankara sohbet odaları Sohbet ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet