Şırnak Sohbet Odaları

yorum yok
385 okuma
31 Aralık, 2018
Sohbet Odaları

Şırnak Sohbet Odaları

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar Sizlere Şırnak vede Şırnak Sohbet Odaları Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle Hoşgeldiniz Şırnak Bir şehir sohbetiyle daha sizlerleyiz değerli arkadaşlar. Her yanı cennet olan ülkemin muhteşem güzellikteki şehirlerini sizlere tanıtmak bizlere ayrı bir onur ve gurur veriyor. Farklı şehir ve kültürden pek çok arkadaşımız ve dostumuzun bulunduğu sunucumuzda her yörenin esintisine rastlamak mümkündür Şırnak ilimiz yurdumuzun Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alır Şehrin eski adı Nuh olarak bilinir.
Tarihi bakımdan oldukça eski bir geçmişe sahip olan Şırnak ilimiz, Evliya Çelebi’nin yazdığı Seyahatname’de ve kimi tarihçi ve yazarların rivayet ve anlatımlarına göre Nuh Tufanı’ndan dahi önce var olan bir şehrimiz olduğu söylenir Nuh’un Gemisi’nden kalan buluntuların olduğu rivayet edilmekte olan Cudi Dağı’nın kuzeyinde bulunan Şırnak’a, vakti zamanında “Şehr-i Nuh” ve “Şerneh” isimleri verilmiş olup daha sonrasında ise “Kürdara Şırnak” adı verilmiş ve kullanılmıştır.

Şırnak Sohbet sitesinden bahsetmek istiyorum bedava sohbet sitesinde sizlerle birlikte yiz

Şırnak Sohbet

Birçok tarihi devlete başkentlik yapan Şırnak ilimiz, günümüzde Türkiye Cumhuriyeti’ne bağlı bir şehirdir.
Ekonomisi genel olarak madencilik, hayvancılık, tarım ve ticarete dayalıdır. Ayrıca tereyağı, peynir, yün, kıl ve tiftik başlıca hayvani ürünlerle de meşhur bir şehrimizdir. Şırnak 2018 nüfusu, son verilere göre 511.288dir Bu nüfus verisi, eski yıllarıdaki nüfus artış hızlarına göre tahmini bir hesaplamadır.
Sitemizde doğu, batı, kuzey,güney tüm şehirlerimizden gelen arkadaşlarımız mevcuttur. Bedava Sohbet Bu arkadaşlarımızın tümü ortama farklı renk ve güzellik katarlar. Bizler de Tekirdağ’dan Iğdır’a, Ankara’dan İzmire tüm yurdumuz insanına kucak açmış durumdayız Bunun yanısıra yurtdışından da pek çok arkadaşımız bizlerle birlikte bu güzel havayı teneffüs etmekte ve vatan özlemini bir nebze de olsa dindirmektedirler. Bu da bizler için ayrı bir mutluluk verici durumdur.

Sohbet Ortamı

Şırnak’ın doğal, içten ve samimi insanıyla sohbet etmek ruhunuza da çok iyi gelecektir. Özü sözü bir tertemiz yürekli kardeşlerimiz sunucumuzda kendilerine has hal ve tavırları ile çok kolay kaynaşırlar ve samimiyet kurarlar. Bu insanlarla diyalog kurmak ve muhabbet etmek size ayrı bir keyif verecektir.
Sıcak kalplerin sevgiyle birleştiği sitemizde aşkı sevgiyi iliklerinize kadar doya doya hisseder,  Sohbet Ortamı en yoğun duyguları zirvede yaşarsınız.
Huzura susamış yorgun gönüllerin buluşma mekanı olan sitemizde konusunda deneyimli yönetim kadromuz her zaman size seve seve yardım ederler.
İçinizdeki mutsuzluğa deva olabilmek için çıktık bu yola ve sizlerle Seviyeli Sohbet Ortamı Sitemizde birlikte ilerlemek istiyoruz.
Başarının, mutluluğun, sevinç ve güzelliklerin hayatınıza bir nur gibi dolması temennisiyle en tatlı sohbet lerin mekanı olan adresimizde sizleri bekliyoruz.
Dört mevsim ayrı güzel Mehtabın seyri güzel Yok senden gayrı güzel Canım ülkem Türkiye’m Güzel ülkem Türkiye’m
Hoş sohbetler dilerim. Allah’a emanet olun…

Şırnak Sohbet Odaları

Şırnak Sohbet Odaları


Bir önceki yazımda « makalem var.
eSmiRa

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

www.sevdasehri.com

Ankara Sohbet Başkentimiz olan ankara ve ankara sohbet odaları Sohbet ...

www.sevdasehri.com

Seninle sevdim şiirleri, şarkıları gökyüzünün duru mavisini denizlerin ...

Bayan Sohbet Odaları

Bayan Sohbet Odaları Türkiye'nin en gözde sohbet odaları üzerinden, binlerce ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet