Anasayfa

Sohbet Odaları

Sinop Sohbet Odaları

Sinop Sohbet Odaları

Sinop Sohbet Odaları

Sinop Sohbet Odaları ‘na Hoş Geldiniz. Bizler de sizleri düşünerek istedik ki; sizler ailenizden, arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan ve sevdiklerinizden ayrı kalmayın onlara gurbetçi olmayın düşüncesi ile sohbet odalarımız ile özlem giderin… Sohbet odamız gibi birçok şehrimiz için aktif ettiğimiz birden fazla sohbet odamız bulunmaktadır. Kullanıcılarımızın keyif alarak sohbet ettiği, bazen de hüzünlendiği bir Seviyeli Sohbet Sitesi’yiz.

 

Sinop

Sinop

 

Sinop, Karadeniz kıyı şeridinin kuzeye doğru en çok sivrilerek uzanmış bulunan Boztepe Burnu ve Yarımadası üzerinde kurulmuştur. Batısı Kastamonu, güneyi Çorum, güneydoğusu Samsun illeri, kuzeyi ise Karadeniz ile çevrilidir.

İlimizin İlçeleri; Boyabat, Ayancık, Dikmen Durağan, Gerze ve Erfelek’tir.

Sinop İli, Doğu ve Batı Karadeniz iklim özelliklerinin iç içe geçtiği bir yöredir. İlde mevsimler arası sıcaklık farkları pek büyük değildir. İl’de, yıl boyunca esen sürekli rüzgârlar etkili olmaktadır. Yazın belli bir dönem dışında, bütün yıl nemli ve yağışlı geçer. Sinop’un kuzey kesiminde Karadeniz iklim tipi egemendir.

 

Sinop

Sinop

 

Sinop ilinde en çok tarla tarımı yapılır. İl sebze ihtiyacını kendi imkanlarıyla karşılar. Meyvecilik önemli yer tutar. Kestane, armut, kiraz, muşmula ve kızılcık yetişir ve diğer illere de satılır. Keten de önemli yer tutar. Başlıca tarım ürünleri buğday, arpa, mısır, pirinç, mahlut, fasulye, bezelye, tütün ve şekerpancarıdır.  Kıyı kısımlarında balıkçılık önemli bir geçim kaynağıdır. Avlanan balıkların başlıcaları; hamsi, barbunya, lüfer, mezgit, istavrit, palamut, kefal, çinekop, kalkan, tatlısu kefali ve sazandır.

Şehrimiz, Karadeniz kıyılarının girintili ve çıkıntılı kıyılarıdır. Hopa’dan başlayan ve İstanbul boğazında sona eren Karadeniz kıyılarının hiçbir yerinde Sinop’taki kadar koy ve körfezlerle korunmuş limanlara rastlanmaz.

 

– İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler;

 

Kaliteli Sinop Sohbet Odaları

 

Bir çok farklı Sohbet seçeneğinden yararlanabileceğiniz gibi bayanlar ile Sohbet etmek isteyen kişilerin ilgili Sohbet odasına girebilmesi, baylar ile Kaliteli Sohbet etmek isteyen kullanıcılarımızın da ilgili Sohbet odasına girebilmesi; kullanıcılarımızın daha rahat daha hızlı bir şekilde arkadaşlık kurmalarına yardımcı olmaktadır. Kullanıcılarımız ayrıca Radyo dinlemek için Radyo odasına giriş yaparak müzik keyfi yaşamaktadır. Eğlenceli şekilde zaman geçirmek isteyenler için Radyo dinleme imkanı bulunması sohbeti daha nezih hale getiriyor. Sohbet ederken müzik dinlemek isteyenler bu sayede ruhen de huzur bulabiliyor.

 

 

Sinop Sohbet Sitesi Hoş SohbetLer DiLer

Kütahya Sohbet Odaları

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!