Sanal Aşklar

1 yorum
2.647 okuma
21 Aralık, 2018

Sanal Aşklar

merhabalar sizlere Sanal Aşklar vede Bedava Sohbet Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Selamlar Öncelikle Hoşgeldiniz Sanal Aşklar Yine makaleciniz sizlerle sevgili dostlar. Bugün sizlere sanal aşkları anlatıcam. Umarım bu değişik makale ilginizi çeker İnsanoğlu aşka, aşık olmaya, sevdalanmaya nasıl da meyillidir. Yıllarını sanala vermiş biri olaraktan gözlemlerimi yazıcam. İlk evvela aşkın sanalı reeli olmaz. Aşk aşktır. Biriyle tanışırsın. Yazışmalar konuşmalar bi süre sonra aşka dönüşür!!! Orda durun. Bu aşk değil, sadece geçici duygu yoğunluğudur. Uzun zaman sürecek ki aşk, sevgi olsun. Tanış üç günde aşkım lar seni seviyorum lar havada uçuşsun. Olacak iş değil. İki gün sonra eee biz ayrıldık. Niye? Anlaşamadık. Sevgililerden biri sevgilisinden ayrılınca başka sitede sevgili aramaya başlar, diğeri de gelenlerden biriyle sevgili olma yolunda ilerler.
Yalandan kim ölmüş ki Yolundan kim dönmüş ki Elinden kim tutmuş ki Bak aslında Hiç iyi değilim ben Ölsem bir kurtulsam hem Kısmetsiz kediyim sanki.

Bedava Sohbet

Ölürüm aşkım senin için herşeyimsin ya benimsin ya toprağın. Klişe sözlerden sadece birkaçı. Sanal aşk adı üstünde yalan aşk. Hee tanışıp aşık olup evlenenler de var. Ne diyelim? Allah mutlu etsin.
Bazısı da kaptanın her limanda sevgilisi olur hesabı bi sürü sitede sevgilisi vardır. Ve ona inananlar.
Mavi boncuk kimdeyse benim gönlüm ondadır hesabı.  Sohbet Ortamı Öylesine yozlaştık ki. Seviyorsan adam gibi ya da kadınsan hanım gibi üsturubuyla sev. Ama insanların duygularını sömürenler maalesef ki her önüne geleni kandıran, aslında kendilerini kandıran zavallıdan başka birşey değildirler.
Sanalda dahi olsanız dürüst olun, kimsenin duygularını suistimal edip oynamayın. Bedava Sohbet Vicdanınızla hareket edin. Sevmek, aşık olmak, mutluluk her birimizin en büyük hayalidir. Fakat insanları kandırmakla elinize ne geçiyor? Bunu bilmiyorum. Can yakanın mutlaka bir gün gelip canı feci şekilde yanıyor. Kimsenin ahı kalmıyor kimsede. Allah herşeyi görüyor ve biliyor. Sanal aşk da olsa karşınızdakinin duyguları olduğunu aklınızdan hiçbir zaman çıkarmayın.
Mutlu olmak isteyen önce dürüst olmayı öğrenmeli. Öğrenmeli ki yalanla hiçbir şeyin yolunda gitmeyeceğini öğrensin, kimsenin canını yakmasın.
Makaleme burada son verirken umarım bu yazdıklarım yerine ulaşır ve bir ders niteliğinde olur. Sohbet Kimseleri üzmeyin, kimsenin de sizi üzmesine fırsat vermeyin. Saygı ve derin muhabbetlerimle. Allah’a emanet olun sevgili dostlar.

Sanal Aşklar

Sanal Aşklar


Bir önceki yazımda « makalem var.
eSmiRa

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

www.sevdasehri.com

İnternetten Sohbet Etmek İsteyenler İçin Güvenilir Ortamlar Günlük hayatın ...

www.sevdasehri.com

Arkadaş Bulma Siteleri Arasında EN Güvenilirini Seçin Arkadaş bulma ...

www.sevdasehri.com

Gelişen Teknoloji Uygulamalarından Mobil Sohbet Sayesinde Yeni Bireyler ile ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • SevgiLi KumsaL’im.. O kadar ictenlikle ve hakikatlari yazmışınki.. Tebrik ederim.. InsanLarin hayatinda kötü Kader oynamayin Sayin Userler.. SanaLda olsa, Rabbim onuda bilir onuda işitir.. Burdada alma mazlumun Ahini çıkar Aheste Aheste..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?