Anasayfa

Sohbet Odaları

Ordu Sohbet Odaları

Ordu Sohbet Odaları

Ordu Sohbet Odaları

 

Ordu Sohbet Odaları ‘na Hoş Geldiniz. Düşüncesi güzel ve hayalleri harika olan kullanıcıların ilk ve tek tanışma sitesidir. Seviyeli kullanıcıların gerçek olduğu bu Sohbet Ortamı sayesinde da eğlenceli vakitler geçirmek için daha fazla zaman kaybetmeyin. Çünkü böyle bir fırsatı hiç bir Sohbet sitesin de bulamazsınız. Bütün kullanıcılar burada kendilerine yeni arkadaşlıklar edinmekte… Sohbet odalarımıza farklı illerden ve ilçelerden giriş yapan bir çok bay ve bayan kullanıcılarımız ile burada aynı çatı katı altında seviyeli ve kaliteli bir şekilde en iyi hizmetleri alabilirsiniz.

 

Ordu Sohbet Odaları

Ordu Sohbet Odaları

 

Ordu, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık otuzuncu şehridir. İlimizin nüfusu 771.932’ dir. Karadeniz Bölgesi’n de, Orta ve Doğu Karadeniz bölümünde yer almaktadır. İlin kuzeyin de Karadeniz, güneyin de Tokat ve Sivas illeri, batısın da Samsun, doğusun da Giresun ili vardır.

İlimizin İlçeleri; Akkuş Altınordu Aybastı Çamaş Çatalpınar Çaybaşı Fatsa Gölköy Gülyalı Gürgentepe İkizce Kabadüz Kabataş Korgan Kumru, Ordu Mesudiye Perşembe, Ordu Ulubey Ünye’dir.

Ordu ilinin ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayanır. İl Türkiye fındık üretiminin %51’ini sağlamaktadır. Nüfusun %70’inin geliri ise fındıktan karşılanır. Alternatif olarak kivi, soya gibi ekonomik değeri yüksek tarım ürünlerine yönelim başlamıştır.

 

Ordu

Ordu

 

Ordu halk müziği ve geleneksel halk oyunları çevre illerle benzerlikler göstermektedir. Bağlama, kemençe, davul zurna, davul klarnet (yöresel tabirle gırnata) gibi çalgıların bir arada kullanıldığı yörede oyunlar ilçeden ilçeye değişmekle birlikte karşılama ve horon ağırlıklıdır. Zengin turizm potansiyeline sahip ilde, kıyı, yayla turizmi, trekking, yamaç paraşütü gibi etkinliklere imkân sağlayacak unsurlar mevcuttur. Yason Burnu’nun yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır.

 

-İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler;

 

Mobil Ordu Sohbet Odaları

 

Sohbet odalarımız kullanıcılarımızın çok daha rahat ve güvenli bir şekilde sohbet etmelerine imkan sağlamaktadır. Özellikle Mobil Sohbet platformunu kullanarak aktif bir şekilde sohbet etmelerinin yanı sıra; çok rahat ve kaliteli bir Sohbet Ortamı sunmaktadır.

 

 

Ordu Sohbet SiteLeri Hoş SohbetLer DiLer

 

Ordu Sohbet Odaları

Ordu Sohbet Odaları

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!