Online Arkadaşlık Siteleri

1 yorum
139 okuma
19 Ocak, 2019
Online Arkadaşlık Siteleri

Online Arkadaşlık Siteleri

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar Sizlere Kaliteli Sohbet ve Online Arkadaşlık Sitelerin den bahsetmek istiyorum

Hızla gelişen teknoloji ve iletişim çağı bugün bize bir çok kolaylık sağlıyor. Bunlardan bir tanesi de sosyal paylaşım ve arkadaşlık siteleridir. Bu arkadaşlık siteleri de gün geçtikçe artmakta artık bir çok insan arkadaşlık ilişkilerini bu siteler üzerinden sağlamaktadır. Arkadaşlık Siteleri kullanıcıları arasında asosyal diye bilinenin aksine hiç de öyle olmayan, sadece vakitsizlikten ve bilgisayar başında çok zaman geçirmekten ötürü yer alan insanların sayısı da hızla artan bir süreç izlemektedir.

Arkadaşlık kelimesi içinde bir çok anlam barındıran zengin bir kelimedir Arkadaşlık her bireyin hayatında var olan veya olmasını istediği bir ilişki türüdür. İyi bir arkadaş bize her zaman yardımcı olur, zor anlarımızda sırtımızı yaslayarak güç alır ve bir çok derdimizi paylaşırız. Kısacası bize bir arkadaşın vereceği hazdan ve destekten asla vazgeçmek istemeyiz. Her şeyin iyisi ve kötü olduğuna göre arkadaşlığında iyisi kötüsü vardır. Arkadaşlık kurarken dikkat etmemiz gereken ilk şey ilk anda hemen güvenip açılmamak önce zamana yayıp kişinin karakterini tahlil etmek olmalıdır. Arkadaşlık her zaman sosyal çevrede birebir tanıştığımız kişilerle sınırlı değildir.

Online Arkadaşlık Siteleri

Online Arkadaşlık Siteleri

Chat Siteleri

Kurulan arkadaşlık siteleri içerisinde yer alan çok sayıda insan bugün beklide ailesiyle bile paylaşamadığı sırlarını ve dertlerini paylaşıyor. Öyle ki çoğu zaman bu arkadaşlıklar gerçek hayata da taşınıp ciddi bağlara dönüşüyorlar. Arkadaşlık Siteleri kullanıcıları arasında çok çeşitli profiller mevcuttur. Bu da her kullanıcının kendisine uygun bir arkadaş ya da Arkadaşlık ilişkileri kurabileceği anlamına geliyor. Ancak bakıldığı zaman internet ve sanal dünyaya olan inançsızlık yaklaşımı gibi duygular biz insanların endişeleri arasına giriyor. Fakat aslında bunun iyi tahlil edilirse gerçek hayattaki arkadaşlıklardan hiçbir farkı yoktur. Nasıl ki gerçekte karşımıza çıkan kişileri bir anda tanıyamıyorsak sanalda da bunun aksini bekleyemeyiz veya anlamlar yükleyemeyiz. Her arkadaşlık zaman, emek ve saygı ister. Nerede tanıştığınız bir önemi yoktur. Önemli olan şey tanıştığımız kişilerle kurduğumuz bağların samimiyetine dikkat etmemizdir.

Online Arkadaşlık Siteleri

Online Arkadaşlık Siteleri

 


Bir önceki yazımda « makalem var.
eSmiRa

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Bedava Chat Odaları

Bedava Chat Odaları Bedava Chat Odalarımız da kullanıcılarımız bir araya ...

İl İl Sohbet Odaları Her ilden her şehirden sohbet imkanı sunan il il sohbet ...

Dürüst mobil sohbet siteleri yolun başında olan vede yeni bir kelime olmasına ...

YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet