Anasayfa

Sohbet Odaları

Kastamonu Sohbet Odaları

Kastamonu Sohbet Odaları

Kastamonu Sohbet Odaları

 

Kastamonu Sohbet Odaları ‘na Hoş Geldiniz… Sohbet odalarında Ücretsiz Sohbet için siz kullanıcılarımız üyeliksiz giriş yaparak yeni dostluklar ve kalıcı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Kullanıcıların çoğu akıllı telefonlar ile giriş yaparak birçok kullanıcı ile Sohbet etmektedir. Sizlerde yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurmak için Sohbet odalarımızı ziyaret ederek daha nezih ve güvenli bir şekilde en güzel sohbetlere ortak olarak kendinize güzel bir Sohbet Ortamı yaratarak Ücretsiz Sohbet edebilirsiniz.

Kastamonu, Türkiye’nin kuzey kesiminde, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan ildir. İlin komşularını Sinop, Çorum, Çankırı, Karabük ve Bartın illeri oluşturmakta olup, ilin ayrıca kuzeyde Karadeniz’e kıyısı bulunmaktadır.

Kastamonu ilinin ilçeleri; Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü ve Tosya’dır.

Kastamonu ili nüfusu 379.405’tir.

 

Kastamonu Sohbet Odaları

Kastamonu Sohbet Odaları

 

Kastamonu ekonomisi geniş ölçüde tarıma dayanır. Sanayi son yıllarda gelişmeye başlamıştır. Türkiye’nin orman bakımından zengin bölgelerinden biridir. Kastamonu hayvancılığa çok müsaittir. Sığır, manda, koyun, tiftik keçisi, kıl keçisi beslenir. Arıcılık gelişmiştir. Tiftik keçisinde Ankara ve Konya’dan sonra gelir.  Kastamonu orman bakımından zengindir. Ayrıca burada geyik, karaca, ayı, kurt, tilki ve çakal gibi yabani hayvanlar da çoktur.

Sanayi tarıma dayanır. Orman ürünlerine dayalı sanayi gelişmiştir. Parke, kağıt ve kontrplak fabrikaları, Taşköprü Kendir Fabrikası, Şeker Fabrikası, Cide Kereste Fabrikası, üç adet Yem Fabrikası, Et Kombinası, Elektrik Motoru Fabrikası, çelik atölyeleri, süt ve tereyağı fabrikaları; bakırcılık, metal eşya, dokuma, çuval, halat, tahta kaşık atölyeleri bulunur.

Kastamonu; dağları, ovaları ve sahilleri ile doğanın en güzel yönlerini yansıtıyor ve kültürel zenginliğiyle de ziyaretçilerini şaşırtmayı başarıyor. Büyük şehirlerin karmaşasından uzak huzurlu bir atmosfer sunan Kastamonu, Türkiye’nin cennet köşelerinden biri olarak görülüyor.

 

Kastamonu Sohbet Odaları

Kastamonu Sohbet Odaları

 

-İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler;

 

Ücretsiz Kastamonu Sohbet Odaları

 

Türkiye’nin ve Avrupa’nın her şehrinden giriş yapan kullanıcılarımız ile günün her saati sohbet odalarımıza katılım sağlayarak tanışabilir ve çevrenize seviyeli kullanıcılar katabilirsiniz. Birbirinden farklı kültürlere sahip olan seviyeli kullanıcıların bir araya gelmiş olduğu sohbet odalarımız üzerinden sohbet etmenin tadı bir başka olmaktadır.

 

 

Kastamonu Sohbet SiteLeri Hoş SohbetLer DiLer

 

Kastamonu Sohbet Odaları

Kastamonu Sohbet Odaları

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!