Anasayfa

Sohbet Odaları

Karabük Sohbet Odaları

Karabük Sohbet Odaları

Karabük Sohbet Odaları

 

Karabük Sohbet Odaları ‘na Hoş Geldiniz. Sohbet sitemiz siz değerli kullanıcılarımız için kaliteli hizmeti ön planda tutmaktadır. Sizler Güvenilir Sohbet odalarımıza giriş yaptığınız andan itibaren lokasyonunuzu gösteren bir program sayesinde; sizleri rahatsız edici davranış sergileyen kullanıcıları Sohbet odalarından uzaklaştırıp girişini engelleyebiliyoruz. Sizler için en iyi hizmeti sunmaya çalışan sunucu yönetimi; daha keyifli ve huzurlu vakitler geçirmeniz için günün her saati sohbet odalarında aktif olarak bulunmaktadır.

Karabük merkez olmasına rağmen, Safranbolu ilçesi tarihsel evleri sebebiyle ismini daha çok duyurmuştur. Bunun yanında Türkiye’nin ilk demir çelik fabrikasının bulunduğu Karabük merkezinde, bu fabrika sayesinde geniş bir iş sahası oluşturularak Karabük’ün gelişimi sağlanmıştır. Karabük, adını üzerinde yaşadığı coğrafi ortamdan almıştır. “Kara” ve “Bük” sözcükleri, kara çalılık yer anlamında, Karabük adının oluşumuna kaynaklık yapmıştır. Karabük nüfusu, tahmini verilere göre 250.528’dir.

Batı Karadeniz Bölgesin de Karabük, kuzey de Bartın, kuzeydoğu ve doğuda Kastamonu, güneydoğu da Çankırı, güneybatı da Bolu, batı da Zonguldak illeriyle komşudur.

İlimizin İlçeleri; Eflani, Eskipazar, Ovacık, Safranbolu, Yenice’dir.

 

Karabük Sohbet Odaları

Karabük Sohbet Odaları

 

Karabük’ ün ekonomisi demir-çelik sanayisine paralel olarak gelişmiştir. Şehir de kurulu bulunan haddehane ve dökümhaneler demir-çelik sanayinin diğer ürünleridir. Böylece Karabük küçük bir yerleşim yeriyken süratli bir şekilde gelişerek sanayileşme ve dolayısı ile de kentleşme evrimini geçirmiştir. Son yıllarda il ekonomisi çeşitlenmeye başlayarak tekstil, mermer, orman ürünleri ve çimento sanayi kurulmuştur. Merkez ilçe ekonomisi ağırlıklı olarak imalat sanayisine dayanmaktadır.

Safranbolu, Karabük ilinin tarihi ve turistik bir ilçesidir. Göz zevkini doruk noktasına ulaştıran Safranbolu Evleri’nin yanı sıra yerli ve yabancı herkesin ağzında lezzetin ifadesi olarak tanımlanan Safranbolu Lokumu daha az tatlı daha yumuşak dokulu olması ve yerken genzi yakmaması nedeniyle benzer lokum çeşitlerine göre farklı özellikler taşımaktadır.

 

Mobil Karabük Sohbet Odaları

 

Ücretsiz Sohbet odalarımıza katılım sağlamak Mobil Sohbet uygulamamız sayesinde oldukça rahat ve kolay hale getirilmiştir. Sohbet Odaları sizler için hazırlanıp hizmetinize sunulmuş olup; yurt içi ve yurt dışından sohbet odalarımıza giriş yapan kullanıcılar ile eğlenceli ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

 

 

Karabük Sohbet Odaları

Karabük Sohbet Odaları

 

YORUM BIRAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!