Kahramanmaraş Sohbet Odaları

yorum yok
121 okuma
8 Aralık, 2018
Kahramanmaraş Sohbet

Kahramanmaraş Sohbet Odaları

Kahramanmaraş sohbet odalarımıza hoş geldiniz.
Kahramanmaraş sohbet odalarında sizleri keyifli sohbet odaları bekliyor. Kahramanmaraş sohbet odaları sizler için sizler için uyumlu hale getirilmiş olup telefonlarınızdan tablet ve bilgisayarlarınızdan sitemize giriş yapabilirsiniz. Sohbet odalarımızda dilediğiniz kendinize yakin hissettiğiniz kişilerle özel sohbetler kurabilir arkadaşlığınızı daha ileri boyutlara çıkartabilirsiniz yapacağınız özel görüşmeler gizlilik esas kılınıp asla 3. kişiler tarafından bilinmez. Sadece Kahramanmaraş ilimizden değil diğer farklı illerden katılan kullanıcılar ile tanışabilir yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar kurabilirsiniz.
Kahramanmaraş sohbet odalarımızda keyifli zamanlar geçirmeniz için sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Dilediğiniz saatler sizlerde bizlere katılabilir güzel keyifli sohbetlerimizde sizler yer alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Sohbet

Kahramanmaraş Sohbet

KAHRAMANMARAŞ HAKKINDA BİLGİ

Kahramanmaraş eski ve halk arasındaki adıyla maraş Kurtuluş Savaş’ında işgale direnişi nedeniyle TBMM tarafından 5 Nisan 1925 şehre İstiklal madalyası verilmiştir.Kahramanmaraş Sohbet odaları olarak sizlere Kahramanmaraş ilimizin tarihinden söz etmek istiyoruz Kahramanmaraş ilimizin nüfusunu ilçelerini herkes zaten biliyor ama tarihini bilmek daha önemli Kahramanmaraş Sohbet odaları olarak sizlere sadece tarihini anlatacağız.

Tarihini bilmeyen bir millet yok olmaya mahkumdur. Gazi Mustafa Kemal’in sözüyle başlamak istiyorum. 30 Ekim 1918 Mondros imzalanması ile 22 Şubat 1919’da İngiliz işgali altına girmişlerdir. İngilizler daha sonra Anadolu’nun güney kesimlerine çekilmiştir. 30 Ekim 1919 Fransız birlikler Maraşa Girmiştir. 29 Kasım 1919 maraş Mudafa-i hukuk cemiyeti kurulmuştur. 21 Ocak 1920’de yerel direniş sonucu Fransızlar çekilmek zorunda kalmıştır 12 Şubat 1920’de İstiklal’ini  kazanarak ilk şehir olmuştur.
Bir kahramanımız vardı sizlere onu kısaca anlatmak istiyorum Sütçü Hacı imam

Uzun oluk Hamamından çıkıp evlerine gitmekte olan kadınları gören işgalcilerden biri kadınlara yaklaşarak burası Türkiye değil deyip saldırmaya başlamıştır. Bu sırada yan tarafta küçük bir dükkanda süt satan Sütçü Hacı imam. Karadağ tabancasını alarak Ermeni’nin üzerine doğrultarak ateşlemiş ve isabet alan Ermeni yere düşmüş ve diğerleri kaçmıştır.

Sevdasehri.com olarak bu güzel tarihe sahip Kahramanmaraş ilimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız. Kahramanmaraş sohbet odalarımızda sizlerde keyifli sohbetlere katılıp güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

Kaliteli Sohbet Odaları


Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar
Kahramanmaraş Sohbet odaları olarak sizlere kaliteli ve seviyeli bir sohbet platformu sunuyoruz. Bir arkadaşa bir dosta ihtiyacınız varsa Kahramanmaraş Sohbet odalarını ziyaret edebilirsiniz.Sizlerde bizlere katılarak kaliteli seviyeli sohbetlerimizde yer alabilirsiniz. Sizlere sadece sohbet etme imkanı değil keyifli zaman geçirmeniz için eğlence odalarımız ve radyo odalarımızı kullanarak sohbeti eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Sizlere 7/24 radyo hizmeti vermekteyiz dilerseniz dj arkadaşlarımız dan dilediğiniz şarkılar isteyebilir armağan edebilirsiniz.

Sevdasehri.com ailesi olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kahramanmaraş Sohbet

Kahramanmaraş Sohbet


Bir önceki yazımda « makalem var.

Benzer Yazılar

Amasya Sohbet

Amasya Sohbet Odaları Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere orta karadeniz de ...

www.sevdasehri.com

Adana Sohbet Akdeniz bölgesinde bulunan adana ilimiz için adana ...

www.sevdasehri.com

Ankara Sohbet Başkentimiz olan ankara ve ankara sohbet odaları Sohbet ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet