Güzel Sohbet Odaları

yorum yok
27 okuma
22 Mart, 2019
Güzel Sohbet Odaları

Güzel Sohbet Odaları

Önce bir merhaba ile başlıyor her zaman sohbetlerimiz. Tabii ki en önemli unsurda karşımızdaki insanı dinlemek ve anlamaktır Sadece biz söyler biz konuşursak, karşımızdaki insana yani sohbet yaptığımız insana söz hakkı, konuşma fırsatı vermezsek? Bu güzel sohbet olmaz ve hatta bu durum sohbet bile sayılmaz. Öncelikle karşımızdakinin sözlerini dinlemek, anlamak ve tartmak lazım. Saygı sevgi çerçevesinde uygun kelimelerle sohbetimizi sürdürmeliyiz. Biz ne kadar dürüst ve düzgün sohbet edersek, sohbetimizde o kadar uzun ve güzel olacaktır. Güzel sohbet odaları içerisinde Güzel sohbet yapmak diye tabir ettiğimiz o muhabbet, seviyeli sohbetanlayışlı sohbet kuralları ile bağdaşırsa, karşılıklı yaptığımız sohbet her iki kişi içinde güzel ve anlamlı olacaktır Bu güzel sohbet sitelerinde yaptığımız sohbet Chat sayesinde Real hayatımızdaki diyaloglarımız ve iletişimlerimizi de geliştirmiş oluruz. Kısacası Güzel sohbet yapmak faydalıdır.

Güzel Sohbet Yapmak

Bir dostla bir arkadaşla Sohbet yapmak, söyleşi yapmak bu sohbeti yaparken de hakkıyla bizlere yakıştığı gibi yapmak çok önemlidir. Nasıl Sohbet edilir? İnsan dostlarıyla, arkadaşlarıyla nasıl hasbihal eder? Hani hep deriz ya güzel sohbet yapmak diye. Her şeyin güzeli değil midir bizi bizden alan, bize anlam katan, mutlu eden. Sohbet yaparken keyif almak, karşımızdaki insana keyif vermek, onu anlamak dinlemek, kendimizi ona anlatmaktır zaten Güzel sohbet yapmak.

Bir yabancıyla ilk tanışmamız, ona ismi sorarak başlayan ve sonrasında nasıl olduğunu sorarız hani. Sonra koyuluruz onunla sohbete ve onu tanımaya. Bu tanışma bile çok eğlenceli ve faydalıdır bize. Üsluplu konuşup kendimizi karşımızdaki insana benimsetmeye çalışırız. Bizi anlamasını sağlarız, bizi dinlemesini sağlarız.


Bir önceki yazımda « makalem var.
KumSaL

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Bozuk Olunca Maya Tutmaz

Bozuk Olunca Maya Tutmaz Bozuk olunca maya; Ne ar tanır ne de haya. Hz. ...

Avrupa Sohbet

Avrupa Sohbet Avrupa sohbet sitemizi açmış bulunmaktayız. Sohbet sitemiz siz ...

Türkiye'nin Muhabbet Sitesi

Türkiye'nin Muhabbet Sitesi Günümüzde arkadaş bulmak ve kaliteli sohbet ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet