Fransa Sohbet

yorum yok
137 okuma
30 Aralık, 2018
bedava chat

FranSa Sohbet

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar Sohbet Ortamı Sitemizden vede
Fransa Sohbet Sitesinden bahsehmek istiyorum.

Öncelikle Hoşgeldiniz Fransa Sohbet Yeni bir makalemizle daha sizlerle birlikteyim değerli dostlar. Makalelerimizi sizler için en kapsamlı şekilde yazmaya gayret ediyoruz. Şimdiden iyi okumalar dilerim.
Fransa Cumhuriyeti; mimari yapısı, kültür çeşitliliği ve eserleriyle Avrupa’da ‘sanatın kalbi’ diye nitelendirilir. Tarihi ve tabii zenginlikleri yönünden ve turizm açısından oldukça gelişmiş bir durumdadır.
Başkenti ülkenin adeta bir simgesi haline gelen ve her yıl milyonlarca turistin tarafından ziyaretçi akınına uğrayan Eyfel Kulesi’nin yer aldığı güzel şehir Paris’tir.

Sohbet Ortamı

Ünlü yazar Victor Hugo’nun ‘Notre Dame’ın Kamburu’ adlı romanıyla özdeşleşen ve tüm dünya tarafından daha da tanınmaya başlayan, Paris’te yer alan Notre Dame Katedrali ziyaret edilmesi gereken başlıca yerlerdendir.
Leonardo Da Vinci’nin Mona Lisası tablosu da bu ülkede en önemli müze olan Louvre Müzesi’nde bulunuyor.
Resmi dil Fransızcadır. Ayrıca yetmişin üzerinde başka diller de kullanılır. Para birimi eskiden Frank iken, AB kurulduktan sonra Euro olmuştur.
Yerel saat Türkiye Sohbet saatinden 1 saat daha geridedir.
Batı Avrupa’da yer alan Dünyanın pek çok yerinde denizaşırı toprakları mevcut olan ülke İspanya, Andorra, Monako, İsviçre, Almanya, Lüksemburg, Belçika ve İtalya ile komşudur.

Seviyeli Sohbet Ortamı

Paris, Lyon, Marsilya, Toulouse, Bordeaux, Nice, Nantes, Cannes, Strasburg başlıca şehirleridir.
Ülkenin kuzeyinde ılıman iklim görülürken güney kısımdaysa Akdeniz iklimi etkisini gösterir.
Coğrafi olarak bol çeşide sahip olduğundan dolayı her mevsim ziyaret edilebilir.Yazın özellikle ülkenin güney bölgesi seçilmelidir. Kışın gidilecek ise Alpler, Pireneler ve Auvergne bölgeleri ziyaret edilebilir.
Mutfak kültürü her bölgeye göre değişiklik gösterir. En meşhur olan tatlar; dünyaca son derecede meşhur ve ünlü peynirleri ve şaraplarıdır. Son dönemlerde ülkemizde de oldukça yaygınlaşan ve zevkle yenilen Kruvasan da Fransız mutfağına ait bir yiyecektir.
Avrupa’dan sohbet odalarımıza katılım Fransa’dan oldukça fazladır. Oradaki Gurbetci Sohbet gurbetçi kardeş ve arkadaşlarımız için açmış olduğumuz oda ve kanallarımız sitemizde oldukça rağbet ve ilgi görmektedir.
Makalemizin sonuna gelirken en güzel, en seviyeli, en içten sohbetlerin adresi olan sitemizde her zaman baştacı olarak yeriniz vardır, bunu unutmayın. Hoş kalın, dostça kalın ama her zaman bizimle birlikte kalın. Allah’a emanet olun sevgili arkadaşlar…

Fransa Sohbet

Fransa Sohbet


Bir önceki yazımda « makalem var.
eSmiRa

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Amasya Sohbet

Amasya Sohbet Odaları Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere orta karadeniz de ...

www.sevdasehri.com

Adana Sohbet Akdeniz bölgesinde bulunan adana ilimiz için adana ...

www.sevdasehri.com

Ankara Sohbet Başkentimiz olan ankara ve ankara sohbet odaları Sohbet ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet