Elazığ Sohbet Odaları

yorum yok
28 okuma
19 Mart, 2019
Elazığ Sohbet Odaları

Elazığ Sohbet Odaları

Elazığ Chat Odaları sayesinde artık yalnız kalmayacaksınız. Elazığ Sohbet odaları sitemiz günün her vaktinde. Sizlere  7/24 kesintisiz sohbet  hizmeti  vermektedir. Elazığlı kullanıcılarımız sohbet sitemizde sizleri beklemektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun sohbet sitemize giriş yapabilir keyifli saatler geçirebilirsiniz. Din, dil, ırk ayırımı yapmadan her kesime hitap eden sohbet sitemize tüm Elazığ’lı hemşehrilerimizi davet ediyoruz.

İlimizi tanıyalım

Elazığ Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat Bölümünde yer almaktadır. Elazığ doğuda Bingöl,kuzeyde Keban Baraj Gölü aracılığı ile Tunceli, kuzeybatıda Erzincan,batı ve güneybatıda ise Karakaya Baraj Gölü aracılığı ile Malatya,güneyde ise ise Diyarbakır illleri ile komşu olup  iklimi, özellikle kuzeydoğuda tipik olarak gördüğümüz bölgenin karasal iklimine oranla oldukça ılıman bir yapıya sahiptir. İlimizin sosyal ve ekonomik bakımdan tarımın önemli bir yeri vardır Sanayi ve hizmet sektörlerindeki gelişmelere rağmen tarım, ana sektör olma özelliğini sürdürmektedir. Bunu küçükbaş ve kümes hayvanı yetiştiriciliği izlemektedir.

Elazığ ilçeleri

Karakoçan – Arıcak – Ağın – Kovancılar –  Baskil – Sivrice – Maden

Palu – Alacakaya – Keban –

593.635  nüfusu olan Elazığ ilimizin gezilecek yerleri ise üryan baba türbesi – sori şelalesi – meryem ana kilisesi – mansur baba türbesi – keban baraj gölü – hazar  gölü – hazar baba dağı – harput kalesi – golan kaplıcaları – demir kapı han – buzluk mağarası – belek gazi anıtı – elazığ kapalı çarşı – çir çir şelalesi –

Bu güzel ilimizi gezmenizi gerçekten tavsiye ediyoruz. Doğasıyla herkesi kendine hayran bırakan bu güzel ilimizin insanları da sıcakkanlı ve misafirperverdir.

Sevdasehri.com ailesi hoş sohbetler diler.

Elazığ Sohbet Odaları

Elazığ Sohbet Odaları


Bir önceki yazımda « makalem var.
KumSaL

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Bozuk Olunca Maya Tutmaz

Bozuk Olunca Maya Tutmaz Bozuk olunca maya; Ne ar tanır ne de haya. Hz. ...

Avrupa Sohbet

Avrupa Sohbet Avrupa sohbet sitemizi açmış bulunmaktayız. Sohbet sitemiz siz ...

Türkiye'nin Muhabbet Sitesi

Türkiye'nin Muhabbet Sitesi Günümüzde arkadaş bulmak ve kaliteli sohbet ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet