Çorum Sohbet

yorum yok
104 okuma
21 Şubat, 2019
Çorum Sohbet

Çorum Sohbet Odaları

Sizlere kaliteli sohbet ortamında Çorum sohbet siteleri olarak keyifli bir sohbet platformu oluşturmaya çalıştık kaliteli ve seviyeli sohbet sitesi olup, sohbet odalarında tüm kullanıcılarımıza yeni chat arkadaşlıkları ve doyasıya muhabbet ortamı sağlamaya çalıştık.
Çorum İlçeleri

Çorum merkez, Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ

Nereler Gezilir, Nesi Meşhur

Yazılıkaya, Hattusaş, Alacahöyük Ören Yeri, Çorum Leblebisi ve Saat Kulesi

Çorum  yapılan kapsamlı projeler ile büyük bir şehir halini aldı. Kültürel ve tarihi değerlere duyarlı olan bu ilimiz yapılan çalışmalar ile Çorum belediyesi kent kültürünün korunması ve geliştirilmesi için kadın kültür sanat merkezleri donatımları ile gençlik merkezleri, engelliler için sosyal destek maksadı ile kurulan engelli eğitim merkezleri de ilimiz içerisinde gelişim adına kurulmuş ve  Medeniyetin durağı haline gelmiştir.

Eğitim alanında en büyük yatırımı olan külliyeler, camiler ve birçok yatırım, Çorum tarihinin en büyük fiziki yatırımları arasında bulunmaktadır. Kültür gezileri eğitim faaliyetleri ile Çorum belediyesi daima iş başında olarak ilimizin gelişmesi adına çalışmalarını sürdürmektedir. Çorumun ekonomik gelişimi için katkılar sağlanmaktadır.

Her geçen yıl biraz daha büyüyerek semt parkları, mahalle parkları ve ekilen fidanlarla yeşilliğin hakim olduğu bir il hedeflenmekte olup hizmetler üst seviyede olup daima çalışmalar devam ettirilmektedir.

Mobil Sohbet

Çorum sohbet odaları içerisinde  bulunan sohbetçiler ile tanışabilir dünyanın dört bir yanından katılan kullanıcılar ile anında sohbetlere katılabilir yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Çorum ilinden katılan kullanıcıları bir araya getirip onları tanışma arkadaşlık edinme arayışlarında anlık sohbet hizmeti ile, bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Sadece Çorum ili değil tüm Türkiye’den ve yurt dışından sitemize katılımlar oldukça  fazladır.

Sizlere sadece yazılı sohbet değil oyun yarışma ve radyo dinleme imkanı sunduğumuz  sevdasehri.com sohbet sitemize siz değerli kullanıcılarımızı davet ediyoruz.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Ayaz

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sohbet Ederken Dikkat Etmemiz Gereken Konular

Sohbet Ederken Dikkat Etmemiz Gereken Konular Eğer ilk defa bir sohbet kanalına ...

Sosyal Sohbet Siteleri

Sosyal Sohbet Siteleri İnternet üzerinde yer alan sohbet odaklı siteler yer ...

Sohbet Sitelerinin Amacı

Sohbet Sitelerinin Amacı Merhaba değerli kullanıcılarımız bugün sizlere ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet