Ben Seni Çok Sevdim

13 yorum
245 okuma
14 Ekim, 2018
Ben Seni Çok Sevdim

Ben Seni Çok Sevdim

Aşk sohbet sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar

Seninle sevdim şiirleri, şarkıları gökyüzünün duru mavisini,denizlerin coşkun dalgasını,sonbaharda düşen yaprakları sevdim seninle ilkbaharda yağmur kokan toprağı, seninle sevdim güneşin sıcaklığını,karın beyaz saflığını. Yıllar sonra yaşamayı sevdim. Ben en çok sesini sevdim önce aşka davet eden sonra dinlendiren.
En çok gülüşünü sevdim sevindiren,içimde umut çiçekleri açtıran.Unutturur birden bana acıları, güçlükleri. Dünyam aydınlanır sen güldüğün zaman, Sevgi dolu yüreğini sevdim bana yansımanı bende yeniden var olmanı benimle bütünleşmeni sevdim.

Ben Seni Çok Sevdim

Ben Seni Çok Sevdim

Seni Seviyorum

Mertliğini yalansızlığını duruluğunu sevdim kararlı sakin ama biraz huysuz oluşunu,SENİ SEVİYORUM diyişini sevdim beni kendince sevişini,  Seni sen olduğun için sevdim. Yalnız sana döküldü kelimelerim mısra mısra seni doldurdum içime. Ben seni yorgun yüreğimde  titreyen nazlı bir çiçeğin edasıyla sevdim. Hayatın çekilmez her anını seninle aştım.

Seni tanıyınca barıştım yüreğimle. Yüreğimi alıp avuçlarıma sana koşmayı sevdim. Yokluğunda özlemeyi, yolunu gözlemeyi,düş kurmayı sevdim. Gecelerce yıldızlara bakıp. ”EYY SEVDASINA YÜZÜMÜ SÜRDÜĞÜM SEVGİLİ” Sesini duymayı, hayalinle avunmayı, ağlamayı, gülmeyi, üzülmeyi SEVDİM sende.

Sana döküldü yüreğim damla damla gözlerimi gözlerine, yüreğimi yüreğine , ellerimi ellerine  kilitledim bir ömür. Ben sende dünyayı sevdim canımda can damarımda kan yüreğimde çağlayan gibi sevdim. Ben senin sevgine koşulsuz bağlanmayı sevdim. Gözlerinde kavrulup yanmayı sevdim sevgili. Seni umudum da, seni yüreğimde, seni düşümde yaşatmayı sevdim.

BEN SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVDİM

Ben Seni Çok Sevdim

Ben Seni Çok Sevdim


Diyorsun ki; Bеn sаnа gönlümü vеrԁim. İyi ԁе gönül ԁеԁiğin nеԁir ki sevgilim. Bеn sаnа hiç gönlümü verir miyim? Çünkü gönül ԁеԁiğin toprağa düşünce toz olur, toprak olur. Bеn ise sаnа ruhumu veririm. Çünkü ruhum sadece sеnԁе sonsuzluk olur. Sen gidersen sesin gider, kokun gider, yüzün gider. Ay dolanır pusularda, tenim titrer, gecem biter. Sеn bеnim bugünümе şükür, yаrınımа dua еԁişim, azla yetinişim, çoğa göz dikemeyişimsin.

‘’Aşk evcilleştirilmemiş bir güçtür. Onu kontrol etmeye çalıştığımızda, bizi yok eder. Onu hapsetmeye çalıştığımızda, bizi köleleştirir. Anlamaya çalıştığımızda ise kaybolmuş ve kafası karışmış hissederiz.”

Ben Seni Çok Sevdim

Ben Seni Çok Sevdim


Bir önceki yazımda « makalem var.
eSmiRa

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Sen Etimden Ayrılırken

Sen Etimden Ayrılırken Bir veda hazırladım bizim için. Biz, yani ...

YorumlarYorumlar (13 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet