Ben Seni Çok Sevdim

yorum yok
7 okuma
22 Mayıs, 2019
www.sevdasehri.com

Seninle sevdim şiirleri, şarkıları gökyüzünün duru mavisini denizlerin coşkun dalgasını, Sonbaharda düşen yaprakları sevdim seninle. güneşin sıcaklığını, karın beyaz saflığını yıllar sonra yeniden yaşamayı sevdim.

Ben en çok sesini sevdim; Önce aşka davet eden sonra dinlendiren. En çok gülüşünü sevdim; dünyam aydınlanır sen güldüğün zaman.

Sevgi dolu yüreğini sevdim. Bana yansımanı bende yeniden var olmanı benimle bütünleşmeni, sevdim. Mertliğini, yalansızlığını, duruluğun sevdim. Ben en çok tavrını sevdim. Kararlı sakin ama biraz huysuz oluşunu. Seni Seviyorum diyişini sevdim Seni sen olduğun için sevdim. Yalnız sana döküldü kelimelerim hece hece seni doldurdum içime. Ben seni yorgun yüreğimde nazl bir çiçeğin edasıyla sevdim hayatın çekilmez her anını seninle aştım.

Seni tanıyınca barıştım yüreğimle, yüreğimi alıp avuçlarıma sana koşmayı sevdim. Yokluğunda özlemeyi, düş kurmayı gecelerce yıldızlara bakıp. Eyy sevdasına yüzümü sürdüğüm sevgili. Sesini duymayı, hayalinle avunmayı, ağlamayı, gülmeyi, üzülmeyi sevdim seninle.

Sana döküldü yüreğim damla damla gözlerimi gözlerine, yüreğimi yüreğine, ellerimi ellerine kilitledim bir ömür.

Ben sende dünyayı sevdim canımda can, damarımda kan, yüreğimde çağlayan gibi sevdim. Gözlerim seni sevdiğim için böyle aydınlık yüreğim seni sevdiği için sıcak böyle.

Ben senin sevgine koşulsuz bağlanmayı sevdim gözlerinde kavrulup yanmayı seni umudumda, seni yüreğimde, seni düşümde, seni hayat kadar seni dünya kadar SEVDİM!!!

Ben Seni Çok Ama Çok Sevdim…!

www.sevdasehri.com

Ben Seni Çok Sevdim


Bir önceki yazımda « makalem var.
eSmiRa

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

www.sevdasehri.com

İnternetten Sohbet Etmek İsteyenler İçin Güvenilir Ortamlar Günlük hayatın ...

www.sevdasehri.com

Arkadaş Bulma Siteleri Arasında EN Güvenilirini Seçin Arkadaş bulma ...

www.sevdasehri.com

Gelişen Teknoloji Uygulamalarından Mobil Sohbet Sayesinde Yeni Bireyler ile ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?