Bayan Chat Odaları

yorum yok
535 okuma
25 Aralık, 2018

Bayan Chat Odaları

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Bedava Chat Sitesi vede Bayan Chat Odaları Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle Hoşgeldiniz Bayan Chat Makaleciniz yine iş başında. Herkese iyi okumalar.
Sohbet sitesine giren insanlar duygusal bağlamda yakınlaşmayı, aşkı, sevgiyi oldukça severler. Bu nedenle de sitemizde sevgi aşk olayları çoktur. Önemli olan çiftlerin birbirleriyle olan uyumudur.
Bu uyum öncelikle yazışırken belli olmaya başlar. Daha sonra sesli ya görüntülü konuşma olarak devam eder. Eğer çiftler ciddiyse reel hayatta evliliğe kadar devam eder.
Sanal ortamlarda tanışıp evlenmek artık çok normal. Çünkü insanlar her ortamda tanışıp yakınlaşabilir. Bu internet ortamında da çok normaldir.

Bedava Chat Odaları

Erkek olarak siteye girdiğinizde bayanlara kibar olarak yaklaşırsanız bu güzel bir durumdur. Kadınlar daima naif ve anlayışlı erkekleri severler. Bu nedenden ötürü her halde ve her durumda nezaketi elden bırakmamalıdır.
Hoşlandığınız birine sitemizde .sev, .sen, .soz, .hediye, komutlarıyla sevginizi ifade edebilirsiniz. Radyodan şarkı ister, dj in anons yapmasını sağlayabilirsiniz. Bunu da çok sever kadınlar. Kısacası ısrarcı olmayın, sakın Bedava Sohbet karşınızdakini bunaltmayın. Emin adımlarla yavaş yavaş ilerleyin. Mutluluk bu durumda kaçınılmaz olur sevgili arkadaşlar.
Aldatmayın. Kadınlar hassastır. Sanalda da olsa duyguları, hayalleri, umutları vardır. Bunları yıkmak kadını mahveder. Bir çiçek gibi narin olan kadınlara hassasça yaklaşın ve kırmayın.

Bedava Chat

Sohbet kanalına girdiğinizde öncelikle güzel bir nick seçin. Bu ilk önemli husustur. Sonra kanal genelinde seviyeli sohbet edin ki insanlar sizi efendiliğinizle tanısın. Böyle bir müddet devam edin. Sonra kibarca beğendiğiniz Seviyeli Sohbet hanımefendinin özeline gidin. Kibarlığınızı koruyarak tanışın ve birbirinizi tanımaya çalışın. Birbirinizin zevklerini, ortak yönlerinizi belirleyip sohbeti koyulaştırın sevgili arkadaşlar.
Sohbet genelinde de özelde de bayanları taciz etmeyin, küçük düşürmeyin, alay etmeyin, sinir etmeyin. Sapıkça kesinlikle yaklaşmayın. Böyle yaklaştığınız zaman kendinizden uzaklaştırır, nefret ettirirsiniz, haberiniz olsun.
Reelde kadınlara nasıl nazikseniz sanalda da aynı olun. Sanal ortamdaki kadınlar da gerçek hayattaki kadınlar gibi gerçektirler. Kötü sözler yazıp terbiye sınırlarını zorlamayın, bunaltıp germeyin, kendinizden soğutmayın.
Makale bitiyor ve sizleri sevdiğimizi unutmayın. Her makale eğitim amaçlı yazılır. Umuyoruz ki okuyup gerekli dersi alırsınız. Başarılı bir insan olmak saygılı ve seviyeli olmaktan geçer. En derin muhabbetlerimizle sizleri selamlıyoruz. Allah’a emanet olun arkadaşlar…

Bayan Chat Odaları

Bayan Chat Odaları


Bir önceki yazımda « makalem var.
eSmiRa

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

İl İl Sohbet Odaları Her ilden her şehirden sohbet imkanı sunan il il sohbet ...

Dürüst mobil sohbet siteleri yolun başında olan vede yeni bir kelime olmasına ...

Omegle

Omegle Nedir Mobil Sohbet ve Kaliteli Sohbet Sitemize Hoşgeldiniz ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet