Acı Hayat Sohbet Odaları

7 yorum
148 okuma
7 Ocak, 2019
Acı Hayat Sohbet Odaları

Acı Hayat Sohbet Odaları

Mobil Sohbet ve Kaliteli Sohbet Sitemize Hoşgeldiniz Arkadaşlar
Şöyle sizlerle en başa dönelim biraz geriye hatta daha da geriye, yeteri kadar geriye gidelim. Belki Hayat Sohbetimiz boyunca yaşadıklarımız hep olduğu gibi ve olması gerektiği gibi olmuştur.

En ufak bir oynama ve yerinin değiştirilmesi bizim şu an bulunduğumuz yerde olmamamıza neden olmasını hiç düşündünüz mü? Her şey bence yerli yerinde kalsın hiçbir oynama olmasın. Kimimiz belki Mutlu Sohbet değilizdir bulunduğumuz şu an ki durumdan ama pişman olmamızı gerektirecek bir durumda söz konusu olmamalıdır.

Acı Hayat Sohbet Odaları

Acı Hayat Sohbet Odaları

Aşkın Acı ve Tatlı Hali

Her şeyin bir nedeninin olduğunu unutmamalıyız ki nedensiz sebep olmaz. Bir şeyler oluyorsa ve bu bizler için iyi ve ya kötü herhangi bir sonuç doğuruyorsa tabi ki bizlerin yapmış olduğu seçimlerden kaynaklanan bir neden çıkarır ortaya. Hep mutsuz olduğunu ve şansının bir türlü dönmediğini düşünen insanlar için sesleniyorum.
Eğer bir şeyler yolunda gitmiyorsa lütfen adımlarımızı değiştirelim ve ya kullanmış olduğumuz kelimelerde bir değişiklik yapalım. Her zaman şanssızlığı Hayat Sohbet kavramının üstüne ya da kadere yüklemek tam anlamıyla kişinin zayıflığından kaynaklanan bir durumu ortaya çıkarır.

Acı Hayat Sohbet Odaları

Acı Hayat Sohbet Odaları

Bizler yeteri kadar mücadele ediyor muyuz? Yada ne kadar Acı Sohbet çekiyoruz ve bu acılar bizi ne kadar olgunlaştırıyor düşünmek gerek. Her zaman kendiniz olun demiyorum biraz etrafımıza bakalım

Mutlu Sohbet olmak için neler yapmamız gerektiğini bir an olsun beynimizin en etkili kısmına odaklayıp öyle düşünelim. Biraz zorlayalım kendimizi hep bir rahatlık içerisinde olmayalım. Genelde tarihe baktığımız zaman yani geriye başarılı olan insanların başarılarının temelinde hep bir bedel yatar.
Bu gibi insanlar hep kendilerinden ödün vererek yani kendi yaşamlarından ilk başlarda kısıtlayarak yaşamını Acı Sohbet ve sıkıntı içerisinde sürdürmüşlerdir, bunlar tamamiyle özgür irade ile verilmiş karalardır ve bu seçimler kişinin kendi seçimlerinden ibarettir

Ama sonucuna bakacak olursak bir başarının olduğunu fark edeceksiniz. Dünya ya boşuna gelmedik yaşamdan ölüme kadar önümüzde hep bir inişli çıkışlı yolun olduğunu unutmamak gerekir. Düşünsenize bir sadece siyah olsaydı beyaz olmasaydı ne olacağını, bizler beyazı bile bilirmiydik. Dünyada her şeyin bir karşılığı vardır yani zıttı.
Her şey çifter çifter yaratılmıştır. Zorluk olmazsa kolaylık olmazdı, Acı Sohbet olmasaydı Tatlı Sohbeti bilmezdik, Aşk Sohbet olmasaydı sevmeyi öğrenemeyecektik belki de.

Aşk Odaları

Üzülmemizi gerektirecek durumlar her zaman geçicidir. Yeri gelir güleriz yeri gelir ağlarız hepsinin ayrı bir tadı var. Dünyada ki bu tatların birini tatmadığımızı düşünürsek sudan çıkmış balık gibi nefes alamadığımızı hissederiz.
Her şey iyi ki var ve olduğu gibi. Önümüzde hala uzun bir Yaşam Sohbet var olduğu sürece zorlukların ardı arkası kesilmeyecektir ve bu zorlukların bir ödülü olarak sonunda güzelliklere varacağımızı mutlaka unutmamamız gerekir. Acı Sohbet insanı olgunlaştırır güçlendirir ve acı yoksa gelişme de yok demektir.

Acı Hayat Sohbet Odaları

Acı Hayat Sohbet Odaları


Bir önceki yazımda « makalem var.
eSmiRa

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Amasya Sohbet

Amasya Sohbet Odaları Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere orta karadeniz de ...

www.sevdasehri.com

Adana Sohbet Akdeniz bölgesinde bulunan adana ilimiz için adana ...

www.sevdasehri.com

Ankara Sohbet Başkentimiz olan ankara ve ankara sohbet odaları Sohbet ...

YorumlarYorumlar (7 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet